GÜVENLİK

www.ulus.com.tr ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. site'den, Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver) ve diğer programlarını yükleme imkanını verebilir. Sözü geçen bu yükleme işlemleri ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. yükleme şart ve koşullarına tabidir.

Sitemizin nin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. ne ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir. Bu sitede kullanılan makine, araç motor şanzıman defransiyel ve diğer ürünlerin resimleri, isimleri, fiyatları teknik özellikleri sadece referans amaçlı kulanılmış olup, ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. Bu markaların hiç birinin malzemelerini orijinal olarak satması ancak mümessil firma veya bayileriyle yaptığı alışverişlerin neticesindedir. Web sitelerimizde kullanılan resimler, parça numaraları, parça bilgileri referans amaçlı kullanılmıştır. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.


Firmamız, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandırmaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Ulus İthalat, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

. Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek 
. Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek 
. Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Ulus İthalat personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Ulus İthalat, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, ve benzeri) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Ulus İthalat tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Ulus İthalat, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Ulus İthalat 'in, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Ulus İthalat etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@ulusparts.com 'ye başvurunuz. Ulus İthalat bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.

ULUS ITHALAT VE IHRACAT LTD. STI.  PRIVACY STATEMENT

In principle, Ulus İthalat shall not sell, rent or allow their use by third parties of any site visitor's personal data (i.e. name, e-mail address, business and personal address, phone numbers) submitted to its site. If Ulus İthalat wishes to make use of this data for marketing or monitoring purposes, it will provide prior notice and ask for your express consent.

Subject to your consent, Ulus İthalat may want to use your personal data for the following purposes:

·       To deliver brochure and catalogue or other correspondence

·       To deliver press bulletins or notices by e-mail

·       To deliver purchased goods or awards

Only authorized Ulus İthalat personal or contracted individuals and companies who have agreed to keep such data confidential, shall access personal data. Ulus İthalat  may use statistical data (type of browser, geographical location, age, gender, etc.) without divulging identities as part of its continuous internal review process to improve the site and to learn more about its clients. Such data shall not be divulged to third parties by Ulus İthalat. Such data shall only be used for the above-specified purposes and not be used for unilateral communication without your prior consent.

Ulus İthalat does not guarantee that any other sites you may access via the links at its site, shall abide by the principles of its Interactive Confidentiality Charter as summarized above. Therefore, we recommend that you evaluate the confidentiality principles of accessed sites prior to supplying any information deemed personal.

For further information on the Ulus İthalat Interactive Confidentiality Charter, please refer to info@ulusparts.com.  Ulus İthalat may modify this charter at its discretion.